O nás

Projekt „Realitní a finanční centrum“ pod ochrannou známkou „CENTRUM REALITY FINANCE“ byl vytvořen z požadavků samotných klientů, poptávajících kompletní služby týkající se koupě a prodeje nemovitostí na jednom místě.

Samozřejmě pouhou koupí, či pronájmem nemovitosti vše nekončí. Následuje proces zabydlování, oprav a rekonstrukcí v novém bytě, či rodinném domku, což je často ta nejnáročnější a také velice nákladná část, se kterou Vám většinou již nikdo nepomůže. A v těchto případech přicházíme na řadu My.

Nechcete již ztrácet drahocenný čas zdlouhavým vyhledáváním firem, které by Vám všechny důležité věci zařídily? Ať už se jedná o stěhování, výměnu oken,
podlah v kuchyni, která má již to nejlepší za sebou, či zajištění dnes nezbytného připojení k internetu? Pak jistě oceníte skutečnost, že díky partnerským společnostem máte nyní možnost zajistit všechny tyto záležitosti jednoduše a z pohodlí Vašeho domova. To vše navíc za zvýhodněných slevových podmínek!

Vše, co pro to musíte udělat, je vyplnit v sekci „služby“ nezávazný kontaktní formulář a potom už jen čekat, až Vás bude konkrétní partner kontaktovat.

Cílem „Realitního a finančního centra“ je spokojený klient, kterému budou poskytnuty kompletní služby na jednom místě rychle a v nadstandardní kvalitě.